Honda Türkiye İş İlanları Personel Alımları

 Dünyanın otomotiv markası Honda Türkiyedeki satış ve servis ağları için personel alımları yapacak. Aşağıdaki Honda iş ilanlarına başvuru yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilir kaliteli otomotiv sanayinde olanaklarına ulaşabilirsiniz. Honda iş başvuru formumuzu kullanarak CV bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz.

honda-is-ilanlari
Honda Eleman Alımları

Honda Eleman Alımı

Ülkemizde faaliyetlerini merkez olarak Gebze'de sürdürmektedir. 1998 yılından bu yana Gebze de üretime devam eden Honda ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel almaya devam etmektedir. Çalışanlarına çok iyi imkanlar sağlayan firmada bir çok kişi çalışmak istemektedir. Bu dev kurumun bir parçası olmak isteyenler firma tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip ederek uygun pozisyonlara başvuru yapabilirler. 

HONDA İŞ İLANLARI


  • — Üretim Destek Elemanı,
  • — Üretim Operatörü,
  • — Bakım Operatörü,
  • — Kalıp Bakım Elemanı.


 Honda iş ilanlarına yukarıdaki bağlantımızı kullanarak özgeçmiş bilgilerinizi iletebilirsiniz. Otomotiv sektörünün güncel iş ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz. Aşağıdaki yorum bölümünden Honda iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.