Kanada İşçi Göçmen Alımları

 Yurtdışı gelişmiş ülkelerde yaşamak ve çalışmak bir çok işsiz arkadaşın hayalidir. Kaliteli ve yüksek maaşlı bir iş bulup para biriktirerek yurduna dönmeyi hedefleyen kişiler için Kanada bulunmaz bir ülkedir. Sizde sitemizde yurtdışı iş ilanlarında Kanada iş olanaklarına ulaşabilir yurtdışında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 Kanada hükümeti düzenlediği projeler ile her yıl binlerce yeni göçmen alımı yapmaktadır. Özellikle ara eleman ihtiyacını diğer şehirlerden karşılamak isteyen Kanada hükümetinin personel alımı şartlarına burada ulaşabilirsiniz.

 Kanada kişi başına milli gelirin en fazla olan ülkelerin başında gelmektedir. Sosyal faaliyetlerin tavan yaptığı, insanın insana saygılı olduğu bir ülke olan Kanada iş başvurusu yapacak kişileri beklemektedir.

kanada-is-basvurusu
Kanada İş İlanları


Kanada İş Başvuru
Çok sayıda sektörde işçi alımı yapan Kanada işçi alımlarında genellikle sertifikası olan Deneyimli Usta sıfatında insanlara çalışma ve göçmenlik imkanı sunmaktadır. Kanada işçi alımı genellikle ülkenin o yıl içerisinde ihtiyacı olan sektörler için yayınlanıyor. Ancak alım yapılan işçiler genellikle Ağır sanayi ve İnşaat sektöründen seçilmektedir.
İş imkanlarının çok fazla olduğu Kanada’da yabancı çalıştıran firmalar tarafından ödenen işçi maaşları, hakları ve sosyal, sağlık hakları da oldukça güzel olduğu bilinmektedir. Kanada işçi başvuru işlemleri için için ilk olarak çalışma vizesi gibi evrak işlerinin tamamlanması gerekmektedir. Tüm bunlarla birlikte Kanada’da faaliyette olan ve Türkiyede'de temsilcilikleri bulunan özel sivil toplum kuruluşları da bu konuda Kanada'da çalışmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Kanada İşçi Başvuru
Sivil toplum örgütlerinden yada konsolosluklardan Kanada işçi başvuru belgeleri ni talep edebilirsiniz. Yani iş başvuru formları buralardan temin edilebilir. Kanada’da yatırımları olan şirketlerin verdiği işçi ihtiyacına göre verdiği ilanlara başvuru yapmak isteyen kişiler formları doldurmakta ve istenen evrakları da en kısa sürede temin etmelidir.
Başvuru yapacak adaylar kendileri ile alakalı olan eğitim bilgisi ve mesleki yeterlilik belgelerine yada ustalık belgesi ve diğer tüm özlük bilgilerine kadar tüm evrakları sağlamalı ve bu bilgileri eksiksiz olarak teslim etmelidir. İstenen kriterlere uygun olan kişilere en kısa sürede dönüş sağlanır ve sonrasında da belirlenen kişiler için mesleki yeterlilik testi yapılır.

 Yutdışı iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bizimle paylaşabilir başvuru yapacak arkadaşlara yol gösterebilirsiniz.

18 yorum:

 1. Alınacak kriterler nasıl meslek olması şartı mi acaba nsal suphigok63@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. Slm acaba alınacak iş ci ne kriterler ne gerekiyor meslek sartmi düz

  YanıtlaSil
 3. Hastabakici sertifikam var.bende gidebilirmiyim.evraklar nereye veriliyor.

  YanıtlaSil
 4. Merhaba ben erkek kuförüyüm kanadada çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bütün evraklarım var stil-76-@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. Merhaba erkek kuaförüyüm bütün belgelerim var kanadada çalışmak istiyorum stil-76-@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. Merhaba biyomedik alanindayim. ephe09@gmail.com adresine bilgi yollarmisiniz

  YanıtlaSil
 7. Merhaba Aşçıyım kanadada çalışmak isterim. imcicecek gida@gmail com

  YanıtlaSil
 8. insan oglunu kandırmak kolay ama kendini kandırıyorsan buda insanligın yok olması demek dünya menfatı içi yalan söyliyemem size kalmış bişey nasibim varsa gidilir

  YanıtlaSil
 9. Alçı boya sıva şap ve yalıtım ustasıyım05436157608

  YanıtlaSil
 10. Insaat işlerinden ve berberlikte ustayim. Kanadada calismak istiyorum.y.yildirak56@gmail.com

  YanıtlaSil
 11. Insaat ustasiyim ve berberlikte ustayim

  YanıtlaSil
 12. Insaat işlerinden ve berberlikte ustayim. Kanadada calismak istiyorum.y.yildirak56@gmail.com

  YanıtlaSil
 13. Merhabalar ben kepce operatörüyum kanada da çalışmak isterim Muhammed Bariş 05532364056

  YanıtlaSil
 14. Merhabalar ben kepce operatörüyum kanada da çalışmak isterim Muhammed Bariş 05532364056

  YanıtlaSil
 15. 22 yıldır alçı boya montalama sıva işleri yaptım bir çok şirkette ustabaşı görevi aldım istanbuldayım yurtdışı herhangi bi ülkede çalışmak istiyorum 7 senelik paaportum hazır saygılarımla 0532 050 03 93

  YanıtlaSil
 16. Vatanımdan daha güzel yaşanacak yer var mı parasıda puluda batsın ele kul köle olacağıma vatanımda zeytin ekmeğe kurban olurum...

  YanıtlaSil
 17. Benim meslek bölümü varmı bilmem olsaydı tabii bende kanada içinde çalışmak isterim ama bakır işlem var mıdır bilmem .05358600747

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.