Karayolları Genel Müdürlüğü 1280 Personel Alacak

 Karayolları genel müdürlüğü yeni eleman alımlarına devam edecek. Ulaştırma ve haberleşme bakanlığı bünyesinde hizmetlerine devam eden Karayolları yıl sonuna kadar 1280 kişilik eleman alımı yapacak. Genellikle KPSS şartı bulunan eleman alımlarında sözleşmeli kadrolar için personel alımları yapılmaktadır. Gerçi çoğunlukla sözleşmeler bitince yenileri yapılmakta. Yıl içinde DPB Karayolları ilanlarını yayınlamaya başlayacak. Kamuda 46 Bin Personel alımı ilanımızı mutlaka incelemelisiniz.

karayollari-is-basvurusu
Karayolları 1280 Memur Alımı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı tarafından yapılan açıklamada Karayolları iş ilanlarını bekleyenlere müjdeli haberi verdi. Yaptığı açıklama ile yatırımların her geçen yıl artarak devam ettiği belirtilirken bu alanda çalışmaların daha düzenli ve eksiksiz olarak yapılması için personel alımının yapılması gerektiği duyurularak toplam Bin 280 kişilik teknik personel alımı yapılacağı duyuruldu.

 Başvuru şartları nedir? Alımlar ne zaman yapılacak? gibi merak edilen soruların yanıtları henüz belli değil. Fakat açıklama bu sene içerisinde olduğu için atamalarında bu sene içerisinde olması beklenmektedir. Ancak askeri darbe girişimi ve FETÖ/PDY soruşturmalarının devam ettiğinden dolayı atamaların bir kaç ay içerisinde olacağını söyleyebiliriz.

2 yorum:

  1. Ankara kazanda oturuyorum önlisans elektronik mezunuyum yaş 27 şayet iş olanakları olursa tarafıma irtibata geçmenizi arz ederim

    YanıtlaSil
  2. OK OK OK ALLAH DEVLETİMİZDEN VE SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZDA VE SAYIN BAŞBAKANIMIZDAN ÇOK RAZI OLSUN İŞ İMKANI VERDİKLERİ İÇİN E TABİ BELKİ İLK OKULMEZUNLARINA DÜŞMEZ AMA BİR SÜRÜ ARKADAŞ FAYDALANMAK İSTER VALAHİ ŞAHSEN BEN ÇOK SEVİNDİMSAYGILAR

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.