Tam Faktoring İş İlanları ve Başvuru Formu

 Türkiye finans sektöründe iyi bir yerde olan Tam Faktoring yeni iş ilanları ile personel alımları yapmaya devam ediyor. Tam Faktoring iş başvuru formumuzu kullanarak aşağıdaki açık iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilir insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz.

tam-faktoring-is-basvurusu
Tam Faktoring Personel Alımları

Tam Faktoring İnsan Kaynakları

Müşteri odaklı çalışan ve saygın faktoring hizmetleri sunmak isteyen tam faktoring’in çalışanları tarafından kendini konumlamak istediği yer “Çalışılacak En İyi Faktoring Şirketi” olmaktır. Biliyoruz ki, müşterilerimiz için en iyi faktoring şirketi olmanın yolu, çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamını yaratmaktan geçiyor.
Şirketimiz üstün nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve çalışan motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem verecektir. tam faktoring’te herkes “işinin lideri” olarak çalışır. İşinin gerektirdiği yetkinlikte hareket eder, karar verir, ilerler ve başarılı olur. Bu tam faktoringli olmanın haklı gururudur.
Bu amaçla tam faktoring, çalışanları ile uzun ömürlü bir iş ilişkisi kurmayı hedeflemektedir. Faktoring sektöründeki hedeflerini, her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirecek olan tam faktoring, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, kurumsal bir topluluk yapısını her zaman koruyacaktır.

Tam Faktoring açık kadrolar


  • — Müşteri Temsilcisi
  • — Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
  • — Direkt Satış Temsilcisi,
  • — Operasyon Destek Görevlisi,
  • — Avukat

 Yukarıdaki iş başvuru formumuzu kullanarak Tam Faktoring insan kaynakları departmanına özgeçmiş bilgilerinizi iletebilirsiniz. Finans sektöründeki iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.