EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

Turizm Sezonu Rusya ile Tekrar Açılacak Personeller Geri Çağırılacak

 Rusya ile yaşadığımız uçak düşürülme probleminden sonra Rus turistlerin özellikle Antalya gibi tatil şehirlerimize gelmemesi sektörde çalışan binlerce personeli işinden etmişti. Uçak krizinden sonra Rusya devlet başkanı Vladimir Putin Türkiye seyahatlerini yasaklamıştı. Türkiye ve Rusya arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesi ile Vladimir Putin daha önce imzalanan Türkiye seyahatini yasaklayan kararnameyi iptal etti.

turizm-is-ilanlari
Rusyadan Gelen Tatilciler

 Yasakların kalkması ile beraber Rusyadan gelecek ilk tatilciler Ramazan bayramında otel girişlerini yapmaya başlayacak. Aylardır kan ağlayan turizm sektörü atılan yeni adımlardan ve gelecek Rus turistlerden memnun. Turizm merkezlerinde sevinçle
karşılanan bu durum sezon sonuna kadar 750 bin Rus turistin gelebileceği istatistiği ile daha da hareketlendi.

turizm-is-olanaklari
Rus Turistler

 Rusya ile yaşanan sorunların giderilmesi daha önce turist sıkıntısı yüzünden işten çıkarılan personellerin de yüzünü güldürecek. Turizm patronları personelleri geri çağıracak hatta yeni eleman alımları da yapılacak.

 Bu bağlamda bazı büyük otellerin iş başvuru formunu sizlerle paylaşmak istiyoruz;


antalya-is-olanaklari
Oteller Doldu Taştı

  Rusyadan gelecek Turizm kafileleri için oteller personel alımlarına devam edecek. Sizde Turizm merkezlerinde iş olanaklarına ulaşmak için yukarıdaki iş başvuru formlarımızı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Türkiye Rusya arasındaki tatil krizi hakkındaki düşüncelerinizi ve iş olanakları hakkındaki fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.