8000'den Fazla İnfaz Koruma Memuru Alınabilir

 FETÖ terör örgütünün başarısız darbe girişimi ardından açığa alınan binlerce memur içinde infaz koruma memurları da bulunmaktadır. Daha önce 7500 kişilik infaz koruma memuru alımı yapacağını duyuran Adalet bakanlığı da işten uzaklaştırılan memurları hesaba katarsa alınacak memur sayısı 8 Bin'i geçecektir. Adalet bakanlığının infaz koruma memuru alımı detaylarını sizlere yayınlamaya devam edeceğiz.

 FETÖR terör örgütü operasyonları sonucunda kamuda görevden almalar devam ediyor. Önümüzdeki süreçte sonuçlanacak net rakamlar ile Adalet bakanlığıda yeni personel alımlarına hız verecektir. İş arayan ziyaretçilerimize bu rakamların sadece tahmini olduğunu belirtiriz, net rakamların altında yada daha da üstünde olacağını düşünmekteyiz.

infaz-koruma-memuru-is-basvurusu
Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru Alımları

Bir çok kişi Bakanlığın İnfaz koruma memuru alımı yapmasını beklemekteydi ancak darbe operasyonları nedeni ile görevden almalar yaşandı ve kamu da temizlik sürüyor. Bu temizliklerin ardından Bakanlık 8,000'den fazla alım yapabilir ancak bu
sayının netliği yukarıda da dediğimiz gibi bilinmiyor. Ayrıca bu sayı yükselebilir veya düşebilir ilerleyen aylarda Bakanlık alım açıklaması yapabilir.

 Aşağıdaki yorum bölümümüzden Adalet bakanlığının infaz koruma memuru alımı hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir fikirlerinizi ve duyumlarınızı sunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.