TÜPRAŞ İş İlanları ve Başvuru Formu

 Türkiye genelinde en fazla tanınan ve ekonomiye can veren kuruluşlarda Tüpraş yeni personel alımlarına devam ediyor. Tüpraş insan kaynakları departmanında yayınlanan iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilir iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. KOÇ holding bünyesinde hizmetlerine ve yatırımlarına devam eden TÜPRAŞ yeni yatırımları ile personel alımları yapacak. Tüpraş iş başvurusu yaparak sizde iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

tupras-personel-alimi
Tüpraş İş Başvurusu

Tüpraş’ta çalışmak istiyorsanız; kurumun resmi web sitesi üzerinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ederek açık beyaz ya da mavi yakalı iş pozisyonları için başvuru yapabiliyorsunuz. Özgeçmiş oluşturmayı ihmal etmemenizi öneririz. Şirkete ileteceğiniz özgeçmişin ilerleyen dönemlerde ihtiyaç duyulacak personel ihtiyacında sizi ön plana almalarını sağlayabilir. Böylesi önemli bir kuruluşta çalışma şartlarının son derece güzel olacağını tahmin ediyoruz. İnternet üzerinden yapılan farklı lokasyonlardaki başvuruların farklı
noktalarda bulunan rafineriler için ayrı ayrı değerlendirildiğini ifade etmekte fayda görüyoruz. Örneğin; kurulacak bir rafineriye personel alımı yakın deneyimli bir personelin başka şehirde bulunan bir personele oranla çok daha çabuk kabul edileceğini söylemek mümkün.

Tüpraş İş İlanları

Ülkemizin vergi rekortmeni olan Tüpraş’ın ihtiyaçları dahilinde açtıkları ilanlarla Kocaeli başta olmak üzere; İzmit, Batman, İzmir, Kırıkkale gibi şehirlerde bulunan rafinerilerin genel müdürlük ya da personel kadrolarına alım yaptığını söylemek mümkün. Ayrıca; Ankara şehrindeki irtibat bürosunda da görevlendirmek üzere zaman zaman iş ilanları açılabilmekte.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.