Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alımı İlanı

 Türkiye Sağlık Bakanlığı yeni personel alımlarına devam ediyor. Kamu Hastaneleri kurumu çeşitli kadrolarda personel alımı yapmak için yeni ilanlar yayınlıyor. 15 Ağustos son başvuru tarihi olan ilana hemen aşağıdaki detaylar doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz. İlanına tam metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere aşağıdaki  tabloda belirtilen alanlarda  Rapor Bazlı  danışman hizmet alımı yapılacaktır.

memur-alimi
Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alımları

Sıra No İhale No/Başvuru No: İşin Adı
1 TKHK/2016/CS/N.3.1.3./IC/3 Alan Uzmanı – Kaynak Geliştirme (Radyografik Görüntüleme Sistemleri) RAPOR BAZLI/IC
2 TKHK/2016/CS/N.3.1.3./IC/1 Akademisyen – Klinik Mühendislik (Merkez Eğitim ve Uygulama Birimi Eğitim Plan ve Müfredatı) RAPOR BAZLI/IC
3 TKHK/2016/CS/N.3.1.3./IC/6 Alan Uzmanı –
Klinik Alan Tasarımı (Radyografik Görüntüleme Alanları) RAPOR BAZLI/IC
4 TKHK/2016/CS/N.3.1.3./IC/10 Alan Uzmanı – Klinik Mühendislik (Biyomedikal Envanter Veri Doğruluğu) RAPOR BAZLI/IC


Başvuruların son teslim tarihi 15/08/2016 günü saat 18.00’dir. Başvuruların aşağıda yer alan posta adresine elden/posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Başvuruda bulunan kişilerin, yanlış beyanda bulunmaları adayları bağlamakta olup, bu nedenle beyanların doğru bilgi içermesi önem arz etmektedir.

Elden/ posta yoluyla yapılan başvuruların, ilan ekinde bulunan CV dosyası ve başvuru dilekçesi örneğine uygun olarak, eksiksiz hazırlanması şartı aranacaktır.

Dünya Bankası Satın Alma Kılavuzu Uygunluk başlığı altında 1.13(d) bendi gereğince; adaylar arasında 657 Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar var ise; başvurularından 6 ay önce memuriyetle ilişiklerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Memuriyetle ilişiği olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru için gerekli orijinal belgeler, adayların işe kabul edilmeleri kesinleştikten sonra sözleşme aşamasında kendilerinden istenilecektir.

Başvuruda bulunan adaylardan sadece kısa listeye kalanlara e-posta yoluyla geri bildirim yapılacaktır.

Başvuru  Adresi:

Posta Adresi:

T.C. Sağlık Bakanlığı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu

Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak

No: 4   06520 Balgat / ANKARA

İlanların detayları ve başvuru için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.