Emniyet Çeşitli Kadrolarda Personeller Alacak

 Emniyet genel müdürlüğü yayınlanan ilanları ile toplamda 78 kişilik personel alımı yapacaktır. Farklı şehirlerde farklı meslek dalları için yayınlanan ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir emniyetin iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Personel Alım kadroları:

  •  23 adet Aşçı
  •  15 adet Elektrik Teknisyeni
  •  25 adet Hizmetli
  •  15 adet Sıhhi tesisat teknisyeni


emniyet-is-basvurusu
Emniyet Personel Alımları

Adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartları taşımaları, Belirtilen kadrolara ait öğrenimleri olması ( bu şarta ilanın tam metinlerinde bulunana her kadro için farklı olan öğrenim durumuna bakabilirsiniz), yapılacak olan güvenlik soruşturmasında ve arşiv araştırmasında olumlu sonuçlar verecek olan adaylar, Sağlık durumu açısından belirtilen şartları taşımaları, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından
yapılacak olan Sözlü ve uygulamalı sınavdan başarılı olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmaları şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvurularını kabul edilecektir. Ayrıca başvuruları kabul edilen adaylar Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak sınava katılarak başarılı olmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar 30 Ocak 2017 tarihi ile 03 Şubat 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Bulunduğunuz il Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.  Başvuru sırasında istenilen belgelere ve diğer bilgilere ulaşmak için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. Her kadroya ait farklı metin bulunmakta olup bunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.