Carrefour 3 Bin Personel Alımı Yapacak

 İstihdam seferberliği ardından özel sektörden market zincirleri de yeni personel alımı haberleri duyurmaya devam ediyor. Carrefoursa Genel Müdürü Hakan Ergin yaptığı açıklamada yıl sonuna kadar 3000 yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu. Toplamda 100 milyon tl yatırım yapmayı planlayan Carrefour yeni mağazaları için 3 bin kişilik eleman alımı yapacak. Sizde burada Carrefour iş başvurusu yapabilir iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

carrefour-is-ilanlari
Carrefour 3000 Personel Alımı

Carrefoursa Genel Müdürü Hakan Ergin yaptığı açıklama ile söz konusu marketin bu sene içerisinde toplam 3 bin kişilik personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacak
olan personeller Carrefoursa'nın yeni açtığı mağazalarda ve restorasyon çalışmalarında görev alacak. Carrefoursa'nın bu sene 100 milyon liralık yatırım yapması ile şirketin ciddi derecede büyüme göstermesi beklenmektedir.

Yine Carrefoursa Genel Müdürü Haken Ergin çıkan haberlerin üzerine Carrefoursa'nın şirket satın almasının söz konusu olmadığını da duyurdu. Ancak yine de lokasyon bazlı olarak bazı konularda alım yapabileceklerini belirterek üstü açık bir söz söylemiş oldu. Carrefoursa, lokasyon bazı olarak bu sene içerisinde şirket satın almaları da yapabilir. Yıl içerisinde 3 bin kişilik personel alım ilanlarının da yapılması bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.