Sağlık Bakanlığı Acil 3800 Personel Alımı

 Sağlık bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamalar ile özellikle sağlık kurumlarında çalışmak isteyenleri sevindirdi. Akdağ yaptığı açıklama ile bu yıl içinde 15 bin, acil olarak 3800 yeni personel alımı yapılacağını duyurdu. 3 bin 800 personel alımının hangi kadrolarda ve hangi tarihlerde yapılacağı belli olmamakla beraber referandumdan önce ilana çıkmasını ümit ediyoruz.

saglik-bakanligi-is-ilanlari
Sağlık Bakanlığı 15 Bin Memur Alımı

3 Bin 800 Personel Acil Alınacak


Sağlık Bakanı Recep Akdağ personel alımı sorusunu yanıtsız bırakmayacak öncelikli olarak boş pozisyonların doldurulması için acil 3 bin
800 personel alımı yapacaklarını belirtti. Kısa süre içerisinde bu alım ilanının yayımlanması beklenmektedir.

Yine Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamasında yıl içerisinde toplam 15 bin personel alacaklarını da duyurdu. 3 bin 800 kişilik personel alımının yapılması ile yıl içerisinde seri ve aralıklı olarak Sağlık Bakanının personel alımı yapması beklenmektedir. Şu an için hangi pozisyonlar için alımların yapılacağı bilinmiyor yani Recep Akdağ bu konu hakkında her hangi bir açıklama belirtmedi ancak tüm pozisyonlar için personel alımların yapılacağı tahmin edilmekte olup kısa zaman içerisinde çıkması beklenen 3 bin 800 personel alım ilanının yayımlanması ile detaylarında öğrenileceği düşünülmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.