TEDAŞ 250 Personel Alacak

 TEDAŞ Türkiye genelinde çeşitli kadrolarda toplamda 250 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştur. Sizde burada TEDAŞ iş ilanı detaylarına ulaşabilir iş başvurusu yapabilirsiniz. İŞKUR üzerinden yapılacak memur alımlarına 27 Şubat tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

tedas-is-ilanlari
TEDAŞ Personel Alımları

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü alım yapacağı kadrolar
141 kişi Elektik Mühendisi
18 Elektrik Öğretmeni
7 kişi Bilgisayar Mühendisi
1 kişi Şehir ve Bölge Planlama
12 Kişi Harita Mühendisi
29 kişi Harita
Teknikeri
6 kişi Endüstri Mühendisi
5 kişi Ziraat Mühendisi
3 Kişi İşletme Mühendisi
1 kişi mimar
6 kişi istatistikçi
7 kişi yazılımcı
1 kişi İnşaat Mühendisi
13 kişi avukat
 şeklinde alım kadroları dağılmaktadır. Alımlar farklı illerde yapılacaktır ve farklı müdürlüklere yapılacaktır.

 Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü duyurusunda alımların farklı müdürlükler yaptığını ve farklı pozisyonlarda alındığını bildirmişti. Yapılan duyuruya göre Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Ankara, İstanbul, İzmir, Erzincan, Antalya, Erzurum, Sivas, Trabzon, Diyarbakır, Elazığ, Kahramanmaraş, Kayseri, Denizli, Konya, Eskişehir, Sakarya, Adana, Tekirdağ, Bursa, Van ve Samsun illerinde alım yapacak.

Adaylardan Hangi Şartlar İstenecek?

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. alım yapacağı 250 personel adayında, her kadro için özel şartları taşımak ve kadroya göre gerekli fakültelerden mezun olmak şartları aranmaktadır. Ayrıca başvuru şartlarına uygun olan ve başvurusu kabul edilen adaylar İşkur aracılığı ile Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğünce sözlü sınav uygulanacaktır. Sözlü Sınav TEDAŞ Genel Müdürlüğü Ankara'da yapılacaktır.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. 250 personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylar en geç 27 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını Belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca adayların İş Kur sitesine kayıt olmaları ve oradan daha detaylı bilgi almaları gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.