2017 Kamuda Hangi Kurum Kaç Memur Alacak Yayınlandı

 DPB sitesinde kamuda çalışmalarına devam eden kurumların 2017 yılında kaç kişilik memur alımı yapacağının listesi yayınlanmıştır. Sizde aşağıdaki bağlantımızdan ilgili listeye ulaşabilir çalışmak ve memur olmak istediğiniz kurumun bu yıl kaç memur alımı yapacağını öğrenebilirsiniz. Buna göre bakanlıklar, kamu kurumlar ve üniversitelerin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kaç memur ve personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi kurum ve hangi bakanlık kaç personel alacak.

memur-alimi
Kamu Memur Alımları

Listeye göre bakanlıklar ve kamu kurumların 2017 yılında toplam 500 kişilik
alım yapmayı plandığı görülmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan bildiri de kamu kuruluşlarının kaç memur personel alımı yapacağı açıklandığı gibi yine üniversitelerinde 2017 yılında toplam kaç memur alımı yapmayı planlandığı da duyuruldu.

İlgili listeye buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Buna göre Türkiye geneli faaliyetlerine devam etmekte olan devlet üniversiteleri 550 personel alımı yapmayı planlıyor. Yayımlanan rakamlar kesin olarak alınmayabilir ya da azalma ile artma olabilir. Ancak şu an için DPB tarafından yayımlanan bildirilere göre kamu kurumları ile bakanlıklara toplam 500, üniversitelere ise 550 kişilik personel alımı yapılması planlanıyor. Hangi kurumun kaç personel alacağını ve hangi üniversitenin kaç personel alımı yapacağını öğrenmek için aşağıda ki linki takip ediniz.


YÜZYILIN FIRSATI.240 AY TAKSİTLE EV. FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.