5 Yıl Tecrübeli Şoförler Aranıyor

 Servis şoförlüğü iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Özellikle okul dönemlerinde ihtiyaç duyulan, hergün milyonlarca çocuğun taşıması yapılan ülkemizde en az ilkokul mezunu 5 yıl şoförlük tecrübesi olan elemanlar aranıyor.

sofor-is-basvurusu
Şoför Alımları

 Servis şoförü mesleği turizm'den özel okullara, süpermarketlerden otellere, fabrikalardan şirketlere büyük bir alanda iş imkanları
bulunmaktadır.

Servis şoförü olmak için sadece ehliyet sahibi olmak yetmez. Sürücü belgesinin belirli bir sene sahip olmak gerekmektedir. Bu deneyim süresi genellikle beş (5) yıldır. Ayrıca Src belgesi ve Psikoteknik belgesi şartı aranmaktadır.

YÜZYILIN FIRSATI. 20 YIL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİN.


2017 servis şoförü ilanları eğitim durumu bakımından pek şartı olmayan daha çok sürücü belgesi yaşına ve deneyimi baz alarak personel alımı yapılmaktadır. Sürücü belgesi olarak E sınıfı belgeye sahip olmak gerekmektedir. Okul servis şoförü olacaklar çocuklara karşı sabırlı ve güler yüzlü olmalıdırlar. Ayrıca tüm şoförlerin sağlık durumlarının iyi durumda olması gerekmektedir.

Servis şoförü ilanlarının bazılarında yaş sınırı da bulunmaktadır. Bazı ilanlar 35 yaş altı şoför ararken bazı ilanlarda yaş sınırı 50 olarak belirlenmiştir. Servis şoförlerinin kullanacağı araçlar da taşıyacağı personel sayısına göre değişmektedir. Kimi şoförler 17 kişilik araçları kullanırken kimi şoförler de 30 ile 45 kişilik araçları kullanmaları gerekmektedir.

2017 Servis Şoförü Arayan Firmalar ve İlleri
Servis Şoförü arayan şirketlerin bazıları ise Turex Turizm (İstanbul), City Gross (Ankara), Şekerciler Gıda Tic. Ltd. Şti. (Ankara), Üstün Dökmen Eğitim Akademisi (Tekirdağ-Çorlu), Yönder Okulları (Bursa), Oruç Hipermarketleri (istanbul Anadolu), Akıllı Kolej (Ankara), Kadak Garden Hotel (İstanbul Avrupa), Altur Turizm Servis ve Tic. (İstanbul), Endüstriyel Elektrik Elektronik San. Tic. (Konya), European Tobacco (Mersin) İlanlara ulaşmak için buraya tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.