700 Büro Personeli Aranıyor

 Bir çok firma yayınladığı ilanlar ile büro memuru alımlarına devam ediyor. İŞKUR vasıtası ile yayınlanan ilanlarda büro memuru, büro personeli kadroları altında çeşitli şartlarda personeller aranıyor. İŞKUR ilanları yanında kendi insan kaynakları sitelerinde de ilan yayınlayan firma detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde başvuru yapabilirsiniz.

buro-memuru-is-ilanlari
Büro Memuru Alımları

Güncel ilanlara baktığımızda Büro memuru pozisyonu için İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara bakıldığında toplam 700 kişilik büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir.

Alınacak Personel Sayısı: 700
Alınacak Pozisyon: Büro Memuru

300'den fazla firma kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 700 kişilik büro memuru alımı yapıyor. Peki alım ilanına nasıl müracaat
edilir. Adayların öncelikle bulundukları ilde ki İŞKUR şube ve başvuru merkezlerine giderek ''ilim için büro memuru alımı var mı?'' sorgulamasını yaptırması gerekmektedir. Alım ilanı bulunan pozisyonlar için müracaat edebilirsiniz.

İNTERNETTEN NASIL BAŞVURU YAPILIR

İŞKUR'a gidemeyen adaylar yine internetten de müracaatlarını gerçekleştirebilir. Buna göre;

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar meslek bölümüne büro memuru yazarak gerekli sorgulamasını yapabilirsiniz. Kendi illeri için yapılan alımlara adaylar müracaatlarını internetten yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.