Bay Bayan 2000 Güvenlik Görevlisi Aranıyor

 Gerek özel sektörde gerekse kamu kurumlarında güvenlik ihtiyacı sürekli olarak artıyor. Silahlı yada silahsız, Bayan veya erkek güvenlik görevlisi alımı ilanlarına İŞKUR sayfalarında ulaşabilir sizde bu güzel mesleğin çalışanlarından olabilirsiniz. İŞKUR veritabanında şu anda yaklaşık 2 bin kişilik güvenlik görevlisi alımı ilanı bulunmaktadır. Bazı özel sektör kuruluşları İŞKUR yanında kendi insan kaynakları sitelerinde de iş ilanlarını yayınlamaktadırlar.

guvenlik-is-basvurusu
Güvenlik Alımları

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan güvenlik görevlisi alımı ilanlarına bakıldığında en az ilköğretim mezunu 2 bin güvenlik görevlisi alımı yapılacağı
görülmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK
Alım ilanlarına İŞKUR aracılığı ile yapılmakta olup adayların müracaatlar için İŞKUR'u ziyaret etmesi gerekmektedir. İŞKUR'a gidemeyen adaylar ise www.iskur.gov.tr üzerinden gerekli bilgileri öğrenebilir.

MÜRACAAT TARİHLERİNE DİKKAT EDİN

Bilindiği gibi İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda müracaatlar için kuruluşa 10 günlük süre verilmekte ve bu süre boyunca başvurular kabul edilmektedir. Bu yüzden güvenlik görevlisi alım ilanına başvuru yapacak olan adayların en kısa süre içerisinde İŞKUR'a başvuru yapması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.