Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımları

 Devlet Malzeme ofisi İŞKUR ile yayınladığı ilanlarda çeşitli kadrolarda toplamda 10 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştur. Aşağıdaki başvuru şartlarını inceleyerek sizde kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz. Bu ay sonuna kadar devam edecek başvurulara İŞKUR üzerinden ulaşabilirsiniz. Kadrolar Baskı Sonrası Operatörü ve Matbaa Teknisyeni şeklinde dağılmaktadır.

dmo-is-ilanlari
DMO İş Başvurusu

Matbaa Teknisyeni ; Matbaa Teknisyenleri, Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde, ürekli form baskı makinelerinde basılan çok nüshalı işlerin harmanlanması,ofset sistemli sürekli form ve tabaka baskı makinelerinde basılacak matbuaların baskısını ve bunun
yanı sıra diğer verilecek görevleri yerine getirmek için sorumlu tutulacaktır. Toplamda 5 Kişilik kadro ile alınacaktır. Adaylar En az Lise veya Dengi Okul mezunu olmak zorunda ve Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak zorundadır. Bunu yanı sıra çalışma şekli Tam Süreli/ Daimi olacaktır.

 Baskı Sonrası Operatörü; Baskı Sonrası Operatörü, Devlet Malzeme Ofisi bünyesinde, Klasör Atölyemizde mevcut; PCV Kaplama Makinaları, PVC Cep Kayrak ve Etiket Makinası, Kenar, Köşe Koruma Rayı Çakma Makinası ve Mekanizma ve Aksesuarları Çakma makinelerinde çalışmak ve diğer verilecek görevleri yapmak için sorumlu tutulacaktır. Ayrıca adaylar en az lise mezunu ve dengi okul mezunu olmak şartı ile Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şarttır. Toplamda 5 adet Baskı Sonrası Operatörü alınacaktır.

Her iki kadro için de alım ili Kocaelinde yapılacaktır. Adaylar bunlar dışında, 2 yıl tecrübe sahibi olmak, gerekli alan için mezun olmak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir durumu söz konusu olmaması, gibi şartlar aranacaktır.

Başvuru yapacak adaylar, 22 Mart 2017 tarihi ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.