GİB 2 Bin Memur Alımı Başvuru Tarihleri

 Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi başkanlığı 2 Bin yeni memur alımı yapacağını açıkladı. Maliye bakanı Naci Ağbal sosyal medyadan müjdeli haberi verdi. 10 Nisanda başlayacak başvurular 28 Nisan tarihinde son bulacak.

gib-memur-alimi
GİB Memur Alımı Tarihleri

Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan Gelir İdaresi Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin memur personel alımı hakkında duyuruyu Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptı. Bakan resmi twitter hesabından 3 farklı tweet atarak Gelir İdaresi
Başkanlığı 2 bin memur alımını duyurdu.

Yine alımların yeni Kamu Personeli Seçme Sınavı yapılmadan düzenleneceği belirtilirken Bakan Naci Ağbal alımların 2015 ve 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı puanları ile yapılacağını duyurarak adaylara sınavda başarılar dilediğini belirtti.

Buna göre müracaatlar 10 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve 28 Nisan 2017 tarihine kadar müracaatlar yapılmaya devam edilecek. Bu tarihler arasında yapılacak olan müracaatlar sonucunda gelir uzmanlığı sınavına girmeye hak kazanan adaylar duyurulacaktır. Yapılacak olan sınav doğrultusunda Gelir İdaresi Başkanlığı için 2 bin memur personel alımı yapılacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.