Kamu 24 Temizlik Elemanı Alınacak

 Kamuda çalışmak isteyen özellikle KPSS puanı olmayan yada vasıfsız olan arkadaşlar için Belediyelerin yayınladığı ilanları size sunmak istiyoruz. Türkiye geneli bazı belediyeler temizlik elemanı alımları yaparak iş olanakları sağlamaktadır. İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

kamu-temizlikci-ilanlari
Belediye İlanları

Hizmetlerine devam etmekte olan Ağaçören Belediye Başkanlığı ve Çanakkale Belediye Başkanlığının yayımlamış olduğu temizlik görevlisi alım ilanına göre
kamuya 24 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Alım ilanları geçtiğimiz günlerde Çalışma ve İş Kurumu ile kamuoyuna duyuruldu ve müracaatlar bu kanal üzerinden kabul edilmektedir. Alım ilanlarının yayımlanması ile İŞKUR üzerinden adaylar 10 gün süre boyunca başvurularını gerçekleştirebilecek.

HANGİ BELEDİYE KAÇ PERSONEL ALIYOR
Ağaçöğren Belediye Başkalığı ve Çanakkale Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamuya 24 temizlik görevlisi alımı yapıyor. Peki hangi belediye kaç personel alımı yapıyor.
Ağaçören Belediye Başkanlığı
 Ağaçören Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 9 açık pozisyon için temizlik görevlisi alacak ve adaylar geçici olarak istihdam edecek. Başvurular için son tarih 3 Mart 2017 olarak belirlendi.
Çanakkale Belediye Başkanlığı
Çanakkale Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 açık iş için temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Alınacak olan adaylar daimi olarak istihdam edecektir. Son başvuru tarihi ise 6 Mart 2017 olarak duyuruldu.
NASIL BAŞVURU YAPILIR
Ağaçöğren Belediye Başkalığı ve Çanakkale Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamuya 24 temizlik görevlisi alımı yapıyor. Peki müracaat etmek isteyen adaylar ne yapmalıdır?
Türkiye geneli her hangi bir yerden İŞKUR müracaat merkezleri aracılığı ile Ağaçören ve Çanakkale Belediyesi alım ilanına müracaat edebileceğiniz gibi İŞKUR'a gidemeyen adaylar İŞKUR sitesi olan ''www.iskur.gov.tr'' üzerinden müracaatlarını gerçekleştirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.