Kamu İlkokul Mezunu Bahçıvan Alımı Yapılacak

 Basın İlan Kurumu Tatil Köy İşletme genel müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile yayınladığı ilanda ilkokul mezunu 12 kişilik bahçıvan alımı yapacağını duyurmuştur. 10 Gün boyunca ilanda kalacak personel alımı için sizde başvurunuzu şartlar doğrultusunda yapabilirsiniz. 10 Mart tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

kamu-is-ilanlari
Bahçıvan İş Başvurusu

Basın İlan Kurumu Tatil Köy İşletme Müdürlüğü aracılığı ile alınan 12 kamu personeli başvurusu nasıl yapılır. Müracaatlar İŞKUR aracılığı ile yapılmaktadır. Türkiye geneli her hangi bir İŞKUR başvuru merkezinden adaylar gerekli işlemlerini
yapabilir.

Yine İŞKUR'a gitmeyen adaylar İŞKUR'un sitesi üzerinden Basın İlan Kurumu Tatil Köy İşletme Müdürlüğü adına yayımlanmış olan ilanları incelerse 12 bahçıvan alımı yapıldığını görebilir. İnternet üzerinden de adaylar 10 Mart 2017 tarihine kadar başvurusunu yapabilir.

Başvuruların sona ermesi ile 20 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda çekiliş yapılacak ve çekilişte ismi çıkan adaylar Basın İlan Kurumu Tatil Köy İşletme Müdürlüğü bünyesinde geçici olarak istihdam etme şansı yakalayacak. Toplam 12 kamu personeli alınacak. Daha detaylı bilgiye burada ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ya bi gidin arkadaş insanlarla dalga mı geçiyorsunuz.Bide geçiçi diye söylüyor bırakın bu işleri insanların zaten moralleri bozuk.Alacağı 10 kişi o da geçici....

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.