KGK KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı Yapacak

 2017 Yılı içerisinde ara ara bazı kamu kurumları bazı spesifik kadrolar için KPSS şartı olmadan memur alımı yapacaktır. Bunlardan biri de Kamu Gözetimi Kurumu. KGK yayınladığı ilan ile aşağıdaki kadrolarda KPSS şartı olmadan memur alımı yapacaktır. Sizde 24 Mart tarihine kadar başvurunuzu yapabilir kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

kpss-olmadan-memur-alimi
KGK Memur Alımı

İlana başvurular, elektronik
ortamda “http://www.kgk.gov.tr” adresinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapılacaktır. Posta yoluyla gelen başvurular kabul edilmeyecektir.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI:
Sınava; hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

Kamu Gözetimi Kurumu Personel Alımı Başvuruları; 13 Mart 2017 tarihinde başlayıp 24 Mart 2017 tarihinde saat 17.00 de sona erecektir.

2 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.