Makine Kimya 94 Kişi Alacak

 Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Genel olarak alım ilanları Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmakta ve Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyurulmaktadır.

mke-is-basvurusu
MKE İş İlanları

24 Mart 2017 tarihi saat 00.00'dan sonra Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğünün yayımlanan ilanında
kendi bünyelerinde istidam etmek üzere toplam 94 personel işçi alımı yapılacağı öğrenildi.

Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lise ve dengi okul mezunu toplam 94 işçi alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

REFRAKTER USTASI - 8 PERSONEL
ÇELİKHANE OPERATÖRÜ - 30 PERSONEL
TAVAN VİNÇ OPERATÖRÜ - 12 PERSONEL
İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRÜ - 10 PERSONEL
KİMYA -4 PERSONEL
METAL - 12 PERSONEL
METALURJİ - 12 PERSONEL
ENDÜSTRİYEL OTOMASYON - 6 PERSONEL

Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğünün alım yapacağı 94 kişilik ilana adaylar nasıl müracaat edebilir. Alım ilanına müracaat etmek isteyenlerin talebin yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün süre boyunca İŞKUR şube ve müracaat merkezlerinden ya da İŞKUR'un resmi internet sitesinden başvurması gerekmektedir. Detaylar için buradaki bağlantımızı takip ediniz.

1 yorum:

  1. Merhabalar 59 kusur puan aldim kimya personeli ilaniniza basvurabilirmiyim

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.