PTT 2000 Kişi Daha Alacak

 PTT 2017 memur personel alımı rakamları daha önce netleşmişti. Bakan Ahmet Arslan yaptığı açıklamada 2500 kişilik personel alımını duyurmuş 500 kişilik ilk dilim personel alımı ilanı yayınlanmıştı. 2017 yılında toplamda 2500 personel alımı yapacak PTT daha 2000 kişilik personel alımı ilanı daha yayınlayacak. Yani 500 kişilik alımdan yararlanamayan arkadaşlar 2 bin kişilik ptt personel alımı haberimizi beklemenizi öneriyoruz.

ptt-is-ilanlari
PTT Personel Alımları

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamasında Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin kendi bünyelerinde istihdam
etmek üzere 2 bin 500 personel alımı yapacağını duyurmuş ve bu açıklamanın üzerine PTT 500 kişilik alım ilanı yayımlanmıştı.

2 BİN MEMUR ALINACAK

PTT, Bakan Ahmet Arslan'ın açıklamasına göre 2 bin kişilik daha memur personel alımı yapılacak. Bu alımların da kesin olarak yapılması beklenmekte olup yine KPSS şartının aranacağı düşünülüyor.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

ABD Göçmen Personeller Alacak

 Amerikada çalışmak ister misin? Amerikan hükümeti her yıl olduğu gibi bu yıl da 55 bin kişiye kapılarını açacak.

PTT ve Bakan Ahmet Arslan diğer alımların ne zaman olacağına dair açıklama yapmadı. Ancak PTT daha yeni 500 kişilik alım gerçekleştirdiği için birkaç ay boyunca yeni alımlar olmayabilir. Fakat yıl içerisinde aralıklarla yayımlanan ilanlar doğrultusunda toplam 2 bin kişilik daha memur personel alımı yapılması bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.