Şehir hastaneleri Personel Alımları İş Başvurusu

 Sağlık alanında atılımlar yapmaya devam ediyoruz. Bir çok ilde şehir hastaneleri projeleri devam ediyor. Binlerce kişilik yatak kapasitesi ve son teknoloji sağlık makineleri ile Şehir hastaneleri ülke istihdamına da katkı sağlayacak. Güvenlik görevlisinden hemşireye, aşçıdan hasta bakıcıya kadar onlarca farklı kadroda personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Şehir hastaneleri kalite bakımından birçok Avrupa hastanesini geçmiş hatta 5 yıldızlı oteller kadar konforlu olacak.

sehir-hastaneleri-is-ilanlari
Şehir Hastaneleri İş Başvurusu

2017 yılında 8 dev şehir hastanesi hizmete girecek bu hastanelerden Yozgat Şehir Hastanesi ve Mersin Şehir Hastanesinin açılışları yapıldı.


YÜZYILIN FIRSATI. 20 YIL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİN. HEMEN FORMU DOLDUR FİYATLARI GÖR

Bunun yanı sıra kamu-özel ortaklığı modeli ile hayata geçirilen
Kayseri, Ankara-Bilkent, Adana, Manisa, Isparta ve Eskişehir olmak üzere toplam 8 şehir hastanesi bu yıl içinde hizmet vermeye başlayacak.

Avrupa’nın en büyük hastanesi  Ankara’da hizmete girecek Bilkent Şehir Hastanesi olacak. Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü, toplamda 3 bin 700 yatak ve 1 milyon 308 bin metrekarelik kapalı alana sahip dev bir hastanedir.

Adana Entegre Sağlık Kampüsü  1550, Isparta Şehir Hastanesi 755, Mersin Entegre Sağlık Kampüsü 1253, Yozgat Şehir Hastanesi 475, Manisa Şehir Hastanesi 558, Eskişehir Şehir Hastanesi 1081 ve Kayseri Şehir Hastanesi 1 583 yatak kapasitesine sahip.

2017 Şehir Hastaneleri iş başvuruları devam ediyor. Hasta kabul sekreterliği, danışma, temizlik, güvenlik gibi alanlarda alımlar yapılmaktadır. Başvuru yapacağınız bölüm için hasta kabul sekreterliği için sertifika ve alanından mezun olduğunuz en az önlisans diploması aranmakta. Diğer temizlik, gevenlik gibi görevler için firmalarla ihale usulü ile işi alacaklardır ve bu yolla alım gerçekleştirilecektir. Bireysel başvuru kabulü alınmaktadır.

İş alımları için ön başvuru kabulleri alınmaya başlandı. Hangi iş kolunda çalışmak istiyorsanız ve belge gerekli ise belgenizi muhakkak almalısınız. Özellikle güvenlik  için silahlı ve silahsız güvenlik sertifikanızın olması gereklidir. Sertifikanız yok ise herhangi bir güvenlik kursundan sertifikanızı şimdiden almalısınız.

2017 yılında tahminin 17 bin şirket çalışanı istihdam edilecek. Bu rakamın yanında halihazırda anlaşması yapılmış 16800 sağlık personelinin alımı gerçekleşmiş durumda bunun içine doktorlar dahil değil. Şehir hastanelerinin açılması ile bir çok işsize istihdam sağlanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.