ŞOK 4 Bin Personel Alımı Başvurularına Devam

 Şok marketler zinciri son günlerdeki atakları ile yatırımlarına ve büyümeye devam ediyor. Yıl içinde binlerce yeni mağaza açılışı ile toplamda 4 bin kişilik personel alımı yapacak ŞOK Marketler yeni aile üyelerini bekliyor. Sizde Şok Market İş Başvurusu yaparak açık iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Türkiyenin neredeyse her şehrinde onlarca mağazaya sahip olan ŞOK iş başvurusu yaparak size en yakın şubede iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

sok-is-ilanlari
Şok Marketler İş Başvurusu

ŞOK Market tarafından yapılan açıklama ile yıl sonuna kadar
bin mağaza ve 4 bin personel alımı yapılacağı öğrenildi. Peki müracaatlar nasıl yapılır? Başvuru yapmak isteyen adaylar...

Buradaki bağlantımızdan Şok Market'in resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümüne girebilirsiniz. Karşılarına çıkan formu adaylar kendi bilgilerine göre doldurduktan sonra formu internet ortamından Şok Market'e gönderebilmektedir. Gönderilen tüm formlar incelenmektedir.

Şok Market yıl sonuna kadar bin mağaza veya bine yakın mağaza açarsa ortalama olarak günde 3 mağaza açmış olacak. Her mağaza da 4 personelin istihdam edildiği düşünülürse Şok Market'in günlük olarak kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ortalama 12 personel alımı gerçekleştirmesi beklenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.