Spor Toto Memur Alımı İlanları Yayınladı

 Spor Toto teşkilatı başkanlığı İŞKUR aracılığı ile yayınladığı ilanla memur personel alımları yapacağını duyurmuştur. Spor Toto memur alımı ilanı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

spor-toto-personel-alimi
Spor Toto Eleman Alımları

Alım ilanı Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı tarafından hazırlandı ve İŞKUR aracılığı ile kamuoyuna yayımlandı. Alım ilanı bugün kamuoyuna duyuruldu ve
adaylara başvuru için 8 günlük süre verildi. Son başvuru tarihi 7 Nisan 2017 tarihi olarak bilinmektedir. Peki nasıl müracaat edilir ve detaylar nedir?

Alım Yapacak Kurum: Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 4
Alınacak Pozisyon: Avukat

Son Müracaat Tarihi: 7 Nisan 2017
Kamu Kurumu / Daimi Personel

Başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve en az  puan almış olması gerekmektedir. Adayların hukuk fakültesi lisans bölümlerinden mezun olması ve avukatlık mesleği yapmalarına her hangi bir engellerinin bulunmuyor olması gerekmektedir.

Müracaatlar Spor Toto Teşkilatı Başkanlığının alım ilanının yayımlandığı İŞKUR il şube ve müracaat merkezleri ile yapılmakta olup yine adaylar internet üzerinden başvurularını da gerçekleştirebilir. Son başvuru 7 Nisan 2017 olarak bilinmekte ve adayların bu tarihe kadar müracaatlarını yapması gerekmektedir. Spor Toro personel alımı ilanı tam metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.