TEİAŞ Lise Mezunu 200 Kişi Alacak

 Türkiye Elektrik İletim AŞ Yayınladığı ilanlar ile 200 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştur. TEİAŞ Devlet personel başkanlığında yayınladığı ilana göre elektrik ve elektronik teknisyenleri alacak. TEİAŞ personel alımlarını en az lise mezunu olma şartı ile yapacaktır. Çeşitli şehirlerde yapılacak personel alımları için daha detaylı bilgiye hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

teias-200-eleman-alimi
TEİAŞ 200 Kişi Alacak

Mezuniyet Şartı: En Az Lise
Daimi Personel / Kamu Kurumu
Alımı

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

Elektrik Teknisyeni - 184 Personel
Elektronik  Teknisyeni - 16 Personel

Elektrik Teknisyeni pozisyonu için 184 personel ve elektronik teknisyeni pozisyonu için 16 personel alımı gerçekleştirilecek. Peki kimler müracaat edebilir.
16 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 184 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) alınacaktır.

Yukarıda adayların bitirmiş oldukları bölümler belirtilmiş olup müracaatlar 20 Mart 2017 ile İŞKUR aracılığı ile alım yapılacak iller de yayımlanacak ve başvurular 29 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek. Buraya tıklayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.