TİGEM'de 3713 Memur Alımı Talebi

 TİGEM yani Tarım İşletmeleri Genel müdürlüğü yıllık performans raporunda 2017 yılı için kaç kişilik kadroya ihtiyacı olduğunu açıkladı. TBMM'de görüşülen plan ve bütçe komisyonunda değerlendirilmesi beklenen kadro talebi hakkındaki detaylı bilgilere hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

tigem-is-ilani
TİGEM Memur Alımı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından yapılan duyuruda çalışmaların tamamlanması ile birlikte personel alımı sayısı hakkında açıklamanın yapılacağı belirtildi ancak henüz alımlar hakkında kesin bir
bilgi yok.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirilen plan bütçe komisyonun da 3 bin 713 kişilik personel alım yapmayı istediklerini duyurmuştu ancak Maliye Bakanlığı bu rakam izin vermeyebilir. TİGEM bünyelerinde ki personel sayısı ve alım yapılması gereken kadroların hesaplanmasını tekrar yapıyor.

Yakın zaman içerisinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından kamuoyuna duyuru yapılması ve alımı planlanan personel sayısı hakkında rakamsal bilgilerin verilmesi beklenmektedir.

1 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.