TİKA KPSS Şartsız Personeller Alacak

 TİKA Devlet Personel Başkanlığında yayınladığı ilan ile çeşitli kadrolarda KPSS şartı olmadan memur alımı yapacağını duyurmuştur. Sözleşmeli kadrolarda yapılacak memur alımları için başvuru şartlarına ve diğer detaylara hemen aşağıda ulaşabilir sizde kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

tika-memur-alimi
TİKA Memur Alımı

Yabancı dil sınavı giriş yeri sonradan ilan edilmek üzere 30 Mart 2017 tarihinde yapılacak olup, giriş sınavı ise 05 Nisan – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında TİKA Başkanlığı
GMK Bulvarı No: 140 Çankaya/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki A bendinin 4. 5. 6. 7. ve 8. maddelerindeki şartları taşımaları, adayların yolculuk engeli bulunmaması uzun yada kısa süreli görevlere her zaman hazır olması, Başvurulacak gruplara göre aşağıda yer alan “Sözleşmeli Personel Grupları ve Aranan Özel Şartlar Tablosu” ndaki şartları taşıyor olmak, Adayların proje yönetimi konusunda deneyimli olması ve bilgi teknolojilerini etkin bir biçimde kullanması beklenmektedir, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan yabancı dil sınavından puan almış olmak şartları ve bunlar dışında her kadro için özel şartlar aranmaktadır. Şartlara uygun adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak adaylar, 20 Mart 2017 tarihi ile en geç 24 Mart 2017 tarihi saat 18:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri şarttır. Başvurular, TİKA İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı GMK Bulvarı No: 140 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta yolu ile başvurması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.