TUBİTAK 141 Kişi Alacak

 TÜBİTAK yayınladığı çeşitli ilanlar ile farklı kadrolarda ve illerde personel alımları yapmaya devam ediyor. Devlet personel başkanlığından duyurusu yapılan ilanlara göre toplamda 141 kişi alınacak. Personel Alımları Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ve Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı için yapılacak.

tubitak-is-ilanlari
TUBİTAK Personel Alımları


  • Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı - 4 Personel
  • Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü - 51 Personel
  • Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 86 personel


 Başvurular 9 Mart 2017 tarihi ile başladı ve 30 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.EV SAHİBİ OLMAYAN KALMASIN - HEMEN TESLİM 240 AY TAKSİTTÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile toplam 141 personel alımı yapacağını duyurdu. Genel olarak alım ilanlarında alım şartlarında değişiklikler olsa da kamu haklarından mahrum olmamak, erkekler için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak, görevini engelleyecek sağlık sorunu olmamak, uygun bölümlerden mezun olmak.


Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler genel olarak aranan şartlar arasında yer almaktadır. Adayların müracaatlar için 30 Mart 2017 tarihine kadar süresi bulunmakta olup başvuru yapmadan önce adayların aşağıda yer alan linkleri takip etmesi gerekmektedir.

1 yorum:

  1. nermin ozcan
    kahire univertesi idare ve sekreterlik fakultesi tucaret bolumu 2008 mezunuyum TURK ve MISIR vatandasiyim arapca ana dilim turkce ve ingilizce iyi tecumanlik ve insan iliskileri ticarete basariliyim istanbulda yasiyorum kurumunuzda calismaktan mutlu olurum is muracati konusunda nasil bir yol izlemem gerektiyini belirtmenizi rica ediyorum
    email ozcan_zeki@yahoo.com tel 05462703773

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.