TUBİTAK KPSS Şartsız 164 Kişi Alacak

 TÜBİTAK yayınladığı iş ilanları ile farklı kadrolarda KPSS şartı olmadan 164 kişilik memur alımı yapacaktır. KPSS sınav puanı olmayan adayların başvuru yapabileceği ilanların detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. DPB aracılığı ile yayınlanan ilanlarda KPSS şartı hariç diğer başka şartlar aranmaktadır. TÜBİTAK Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkanlığı Yardımcılığına, TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne, TÜBİTAK Test ve Değerlendirme Başkanlığı Yardımcılığına ve TÜBİTAK Uluslarası İşbirliği Daire Başkanlığına toplamda 164 personel alınacak.

tubitak-is-ilanlari
TUBİTAK Personel Alımları

TÜBİTAK alım yapacağı 164 kişilik kadro için adaylardan bazı şartlar aramaktadır. Genel olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için son başvuru tarihi itibari ile askerliğini tamamlamış olmak, Görevini yapmasına herhangi bir
engeli veya rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, alım tablosuna göre istenilen yabancı dil sınavlarından gerekli puan almak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, gibi şartlar aranmaktadır. Ayrıca bunlar dışında her kadro için özel şartta aranmaktadır.

Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını en geç 30 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.