Çaykur 1500 Personel Alımı Tarihleri Belli Oldu

 Çaykur 1500 kişilik personel alımı ile ilgili yetkili ağızlardan açıklama geldi. Çaykur 1500 kişilik geçici mevsimlik işçi alımı yapacak. En az ilkokul mezunu şartı aranan alımlarla ilgili tarihlere hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Personel alımları Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun iller için yapılacak ve Çaykur'dan yapılan açıklama ile başvuru tarihleri belli oldu.

caykur-is-ilanlari
Çaykur Geçici İşçi Alımı

Çaykur alım ilanlarının kamuoyuna duyurulması ve sosyal medya aracılığı ile de paylaşımların artması ile internet sitesi üzerinden yazılı resmi bir açıklama
yaptı. Yapılan açıklama da alıma ilişkin detaylı açıklamalar yapılırken müracaat tarihleri de duyuruldu.

Çaykur tarafından resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan yazılı duyuru da personel ihtiyacının karşılanması için mevsimlik bin 500 işçi alımı yapılacağı ve işçilerini ilkokul mezunu olup beden işçisi pozisyonunda istihdam edeceğini duyurdu. Yine personel alımı müracaat tarihleri de belirtildi.

Çaykur tarafından yayımlanan ilanlarında müracaat tarihleri 4 Nisan 2017 - 13 Nisan 2017 olarak belirtildi ve adaylar Çaykur bin 500 ilkokul mezunu geçici mevsimlik beden işçisi alımı ilanına bu tarihler arasında müracaat edebilecek. Çaykur 1500 beden işçisi alımı detaylı bilgilerine ve açıklamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.