Herkes Ev Sahibi Olacak 20 Yıl Taksit Hemen Teslim

 Konut edindirme seferberliği kapsamında bir çok inşaat firması yeni kampanyalarını yayınlamaya devam ediyor. Self İstanbul 20 yıl taksit avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere yeni teklifler sunuyor. Sizde buradaki bağlantımızdan iletişim bilginizi bırakabilir firmadan teklifler alabilirsiniz.

Self İstanbul Projesi; İstanbul’ un en gözde yapılaşma alanlarından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde, 1+1 den 4+1’ e kadar değişik alternatiflerde toplam 609 adet konut ve 60 adet işyerinden oluşmaktadır.


Self İstanbul Projesi ülkemizde ve uluslararası arena bir çok ödül almış Mimari Tasarım Ekipleri tarafından projelendirilmiştir. Arazinin yaklaşık %85 inin peyzaj alanı olarak düzenlendiği Self İstanbul Projesi ; şehir içinde ulaşım imkanlarına
çok yakın, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı konsepti üzerine kurulmuş olup yatırım anlamında da büyük fırsatlar sunmaktadır.

En ince detaylara kadar mükemmel bir şekilde çözülmüş daire planlarıyla, modern bitkisel peyzaj ve çevre düzenlemesiyle, yürüme yolları, dinlenme alanları, sosyal tesisi, açık havuzu, 7/24 güvenlik sistemi, her daireye özel depo alanıyla, yeterli sayıda kapalı otoparkıyla ; güvenli, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı sunan Self İstanbul Projesi aynı zamanda metrobüs, havaalanı, metro gibi ulaşım imkanlarına yakınlığıyla modern yaşamın tam merkezinde yer almaktadır. Self İstanbul Projesi; çocuklar için açık ve kapalı mekanlarda özenle projelendirilmiş aktivite alanlarıyla tam bir çocuk dostu projedir.

Isıtma sistemi merkezi ısıtma sistemi olarak çözülmüştür. Ortak alanlarda ve konutlarda %100 beslemeli jeneratör hizmeti sunulmuştur. Yeterli sayıda ve hızda son teknoloji asansörler kullanılmıştır. Son deprem yönetmeliğine uygun şekilde projelendirilen Self İstanbul Projesinde radye temel ve temel altı kazık sistemi bulunmaktadır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.