İş Bankası Türkiye Geneli 4 Bölgede Personel Alımları Yapacak

 İş Bankası 2017 Personel alımlarını yapmaya devam ediyor. Bölge bölge ihtiyaç duyulan pozisyonlarda personeller arayan İş Bankası iş başvurusu yapmak isteyen adayları beklemektedir. Sizde aşağıdaki detayları inceleyip İş Bankası iş başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası personel alımlarında kendi sınavını düzenleyerek Bursa Bölgesi, Kayseri Bölgesi, Koaeli Bölgesi, Tekirdağ bölgesi sınav ile çok sayıda memur alacak.

isbank-memur-alimi
İş Bankası Personel Alımları

Tekirdağ Bölgesi : İş Bankası 26 Nisan 2017 tarihinde yapacağı sınav ile Edirne (İpsala, Uzunköprü), Kırklareli (Vize) ve Tekirdağ’da (Çerkezköy, Hayrabolu, Saray) da bulunan şubelerine çok sayıda memur alımı yapacak.

Bursa Bölgesi : Bursa bölgesindeki şubelerindeki memur ihtiyacı için 22 Nisan 2017 tarihinde memur alımı sınavı gerçekleşitrecek. İş Bankası, Bilecik,
Bursa (Gemlik, İnegöl, Karacabey, Kestel, Mustafakemalpaşa), Kütahya ve Yalova’da bulunan şubelerine memur alacak.

Kocaeli Bölgesi:  İş Bankası kendi sitesindeki yaptığı duyurusuna göre Bartın (Ulus), Kocaeli (Gebze) ve Sakarya’da (Akyazı) bulunan şubelerindeki memur personel eksikliğini gdermek amaçlı, 26 Nisan 2017 tarihinde memur alımı sınavı düzenleyecek.

Kayseri Bölgesi: Kayseri bölgesindeki şubelerindeki memur personel eksikliğini gdermek amaçlı İş Bankası 22 Nisan 2017 tarihinde memur alım sınavı düzenleyecek. İş Bankası, Kayseri (Yahyalı), Nevşehir (Derinkuyu), Niğde, Sivas ve Yozgat’ta (Boğazlıyan, Sarıkaya) da bulunan şubelerine alım yapacak.


İş Bankası alım yapacağı memur adayları için adaylardan, Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, herhangi bir zorunlu hizmet borcu olmamak, sağlık durumu yönünden Türkiyenin her yerinde görev yapmasına sağlık durumu elverişli ve bir rahatsızlığı bulunmamak, affa uğramış bile olsa herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylar, başvurularını gerçekleştirebilirler.

İş Bankası sınav ile memur alımı ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, Bursa ve Kayseri Bölgeleri için en geç 16 Nisan 2017 tarihinde ve Kocaeli ve Tekirdağ Bölgeleri için en geç 18 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Sınav ile ilgili ve tüm davet ve duyurular İş Başvuru Formunda yer alan “Başvuru Durum Takip” alanından yapılacaktır. Başvuru için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.