Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

 Kamuda memur alımı sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı da  400 memur alımı sonuçlarını açıkladı. Kültür ve Turizm bakanlığının memur alımına başvuru yapan arkadaşlar aşağıdaki detaylar doğrultusunda sizde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kütüphaneci, Arkeolog ve müze araştırmacısı alımı sonuçları burada.

kamu-is-ilanlari
Kamu Memur Alımları

Kütüphaneci pozisyonu için 20-25 Mart 2017, Arkeolog ve Müze Araştırmacısı pozisyonu için de 20-22 Mart 2017 tarihlerinde sözlü mülakatlar gerçekleştirilmişti. Söz mülakatların gerçekleştirilmesi ile adaylar bir aydan fazla süredir Kültür ve Turizm Bakanlığı 400
memur alımı sonuçlarının açıklanması beklenirken sonunda müjdeli haber geldi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı 400 memur alımı sonuçlarını açıkladı. Memur alımı sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 400 kişilik memur alımı sonuçları açıklandı. Peki ataması yapılan adaylar ne yapmalıdır? Buna göre ataması yapılan adayların 15 Mayıs 2017 tarihine kadar aşağı da verilmiş olan ilanlarda ki linke gerekli belgelerini iletmesi gerekmektedir. Bu belgeler askerlik belgesi, mal bildirim belgesi, adli sicil kaydı, ikmaetgah vb. gibi belgelerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.