PTT 1750 Memur Alımı Sonuçları

 PTT 2017 memur personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda PTT personel alımı rakamlarına ulaşabilirsiniz. Daha önce başvuru yaptığınız PTT mülakat sonuçları da açıklandı.

ptt-memur-mulakat
PTT 1750 Personel Alımı

 Posta ve Tegraf Teşkilatı Anonim Şirketi tarafından hazırlanan ve PTT insan kaynakları ile Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri 1750 Kişilik memur alımı yapılacak. PTT'nin insan kaynakları aracılığı ile beklenen açıklama
yapıldı ve PTT 2017/2 bin 750 sözleşmeli memur personel alımı sözlü mülakatları isim listesinin açıklandığı duyuruldu.

Posta ve Tegraf Teşkilatı Anonim Şirketinin resmi internet sitesinde yer almakta olan insan kaynakları bölümü aracılığı ile yapılan duyuru da 2017/2 sözleşmeli bin 750 personel alımı mülakata hak kazananların isim listesinin duyurulduğu açıklandı.

https://basvuru.ptt.gov.tr/info_web/t?x=msg

Yukarıda ki linki takip edecek olan adaylar sonuçları görebilmek için T.C. kimlik numaraları ve nüfus cüzdanı seri numaraları ile ile sisteme giriş yaparak mülakata hak kazanıp kazanamadıklarını öğrenebilecek. Mülakata hak kazanmış olan adaylar mülakatlara çağrılacak olup adayların buradan da başarılı olması gerekmektedir. Mülakatta da başarı sağlayan adaylar PTT bünyesinde büro memuru, gişe memuru ve dağıtıcı pozisyonlarından hangisine başvurduysa ilgili pozisyonda istihdam edecektir.

1 yorum:

  1. Kredi talebinde bulunursanız bize% 2 faizle kredi veriyoruz feryarız.

    Acilen kredi almaya ihtiyacın var mı? Evet ise, bu e-postayla iletişime geçin: asaloantransfer@gmail.com

    Bu e-postayla da iletişime geçebilirsiniz: finance_institute2015@outlook.com

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.