Sahil Güvenlik Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor

 Askeri personel alımı ilanlarımıza bir yenisini daha eklemiştik. Sahil Güvenlik toplamda 100 kişilik Astsubay alımı başvuruları devam ediyor. Sizde aşağıdaki detaylar ve başvuru şartları doğrultusunda Sahil Güvenlik personel alımı ilanına başvuru yapabilirsiniz. Sadece Önlisans mezunu arkadaşların başvuru yapabileceği ilan detayları burada.

sahil-guvenlik-is-ilanlari
Sahil Güvenlik Astsubay Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı toplam 100 astsubay alımı yapıyor peki alım hangi sınıflar için yapılıyor. Buna göre 55 güverte, 35 makine, 5 uçak bakım ve 5 bilgi teknolojileri sınıfları için toplam 100 kişilik önlisans mezunu astsubay alımı
yapılıyor.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
2016 yılında yapılan KPSS sınavında Genel Kültür ve Genel Yetenek (P93) puan türünden en az 70 puan almış olmak,
şehit ve malul eş ve çocukları için bu puanların en az %80’ini (56 puan) almış olmak,
01 Ocak 2017 tarihi itibarıyla düzeltilmemiş nüfus kaydına göre; 27 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1990 ve sonra doğanlar başvurabileceklerdir.),
Lisansüstü öğrenimini tamamlamış olanlar için 32 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1985 ve sonra doğanlar başvurabileceklerdir.) şartlarına adayların sahip olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR

Yukarıda verilmiş olan şartlar Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından aranmakta olup adaylar başvurularını 24 Nisan 2017 tarihine kadar yapabilecektir. Başvurular ve ilanlar hakkında bilgi almak isteyenlerin buradaki bağlantımızı takip etmesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.