SGK Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

 SGK yayınladığı iş ilanları ile memur alımları yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönem yapılan memur alımı sınavı sonucunda sözlü sınavların da sonuçları nihayet açıklandı. SGK 60 kişilik kadro için yaptığı sınav sonuçlarını açıkladı. Sizde aşağıdaki isim listesinden memur olarak atananları inceleyebilir sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

sgk-sinav-sonuclari
SGK Sınav Sonuçları

Sosyal Güvenlik Kurumu bilindiği üzere 2016 yılında yayımladığı ilan ile müfettiş yardımcısı pozisyonu için toplam 60 memur personel alımı
yapacağını ilan etmişti. Sınavlar Eylül ve Aralık aylarında yapıldı. Sonuçlar sonunda kamuoyuna duyuruldu ve isim listesi ilan edildi. Buradaki bağlantımızdan atananların listesine ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip edecek olan adaylar Sosyal Güvenlik Kurumu müfettiş yardımcısı kadrosu 60 memur alımı sınav sonuçlarının ilan edilmesi hakkında kamuoyuna duyurulan duyuruyu inceleyebilir. İsim listesinde kendi adlarını gören ve atandığı ibaresinin bulunduğu adayların 21 Nisan 2017 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığının Simon Bolivar Caddesi No: 23 Çankaya/Ankara adresine şahsen ya da iade taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.