1000 Yük Şoförü Alımı Yapılacak

 Ülkemizde ihtihdam denilince akla ilk gelen devlet kurumu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) binlerce kişiye iş imkanı sağlamaya devam ediyor. Hem İŞKUR hem de belediyeler tarafından açılan kurslarda eğitilen bireyler İŞKUR sayesinde iş sahibi oluyor.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
2017 İŞKUR iş ilanları ile istihdama tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye İş Kurumu müdürlüğüne ya da internet sitesine üye olduktan sonra binlerce ilana ulaşabilirsiniz. İŞKUR iş ilanlarını yayınlayarak üyelerinin niteliklerine göre uygun olan pozisyona başvuru yapmaları sağlamaktadırlar.

2017 İŞKUR şoför alımı ilanları yayınladı ve özellikle yük taşıma alanında tecrübeli ve gerekli belgelere sahip personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personelde eğitim şartı ve KPSS sınav şartı aranmamaktadır. Alımı yapılacak personel şoför olarak
çalışacaktır ve yük ya da personel taşıması yapacaktır.

2017 yük şoförü alımı şartları ise en az ilkokul mezunu olma, B, D ya da E sınıfı ehliyet sahibi olma, SRC3 belge sahibi olma, psikoteknik belgesi sahibi olma şartları bulunmaktadır. Bu şartların tümü ilanların genelinde bulunmaktadır fakat ehliyet durumu taşıyacağıu yüke göre B, D veya E olarak aranmaktadır.

2017 İŞKUR ile Şoför Alımı yapan firmalar
Kaynar Yemek Ür. Tes. Gıda. San. Tic. A.Ş. (İstanbul)
Tesmar Yapı Mal. San. tic. Ltd. (Bursa)
Durularpalet Orman Ür. Amb. Nak. İnş. tic. San. (Mersin)
Akdeniz Gısa San. Tic. A.Ş. (İstanbul)
Hacı İnce Konya Entg. Et Hayvan San. Tic. A.Ş. (Konya)
Tercan Karahanlar Otomotiv San. Tic. (Erzurum)
Ardam Petrol (Ankara)
Hora Gıda San. Tic. (İzmir)
Kuzey Marble Madencilik San. Tic. (Bilecik)
Asiye Sevinç Santa Trabzon Ekmek Fırını (Sakarya)
Tokat Halı Yıkama Mürsel Ölmez (Tokat)
Ünsaş İnş. Maden. Taah. İşl. San. Tic. (Diyarbakır)
Pakaş Yemek Gıda Tar. Hayv. San. (Manisa)
Caner Usta (Giresun)
Yukarıdaki ilanlar Türkiye geneli olarak devam etmektedir sizlere sadece belli başlı bir kaç ilanı yazdık. Şoför alım ilanları sürekli güncellenmektedir.

2017 İŞKUR yük şoförü alımı iş başvurusu için ister online olarak www.iskur.gov.tr ya da https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4226 adresinden isterseniz Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR üzerinden yayınlanan ilandaki adrese gidip şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.