2000 TL Maaş Gece Bekçisi İş İlanları

 Yine sektörde güvenlik görevlisi sertifikası olmayan birçok kişi içinde iş ilanı yayınlanıyor. Özellikle emekli olup paraya ihtiyaç duyan insanlar gece bekçiliği yaparak ek gelir kazanabiliyor. inşaat firmaları, otomotiv firmaları, oteller ve şantiyeler gibi farklı sektörlerde görev yapabileceğiniz çok sayıda açık iş ilanı olduğunu belirtmek istiyoruz. Türkiye’nin önde gelen firmalarının bünyesinde görevlendirilmek üzere Gece Bekçisi Alımı yapmaktadır. Firmaların aramış olduğu şartlar neler dilerseniz bunlara bir göz atalım.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Gece Bekçisi alımı yapan firmaların büyük bir kısmu vardiyalı çalışabilecek insanlara iş imkanı sunmaktadır. Yani eğer geceleri çalışmak sizin için sorun olmuyorsa aşağıdaki başvuru şartlarını inceleyerek firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz.


Kimler Başvuru Yapabilir

-Güvenilir Olmak
-Daha önce bu alanda deneyim sahibi olanlar tercih sebebi oluyor,
-En az İlkokul mezunu olmak
-40 – 50 yaş arasında olmak ( Şirketten Şirkete Değişiyor )
-Gece çalışmasına engel
durumu olmaması
-Vardiya sistemine ayak uydurabilmek
-Özel güvenlik olarak çalışmış olanlar bir adım önde olabiliyor
-Herhangi bir sağlık problemi bulunmaması

Gece bekçisi olarak çalışacak isteyenlerden firmaların genel beklentisi yukarıdaki gibidir. Eğer emekli oldunuz ama paraya ihtiyacınız varsa yayında olan ilanlara başvuru yaparak aylık 1500 TL ile 2000 TL arasında bir maaş ile kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı linkleri iş başvuru yapmak isteyenleri ilgili sayfaya yönlendirecektir.

Gece Bekçisi Arayan Firma İlanları İçin:

Başvuru Yöntemi:  www.yenibiris.com/gece-bekcisi-is-ilanlari

Başvuru Yöntemi: www.kariyer.net/gece-bekcisi-is-ilanlari-p8957

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.