3 Bin Dolar Maaş İle Çalışacak Elemanlar Aranıyor

 Ülkemizde inşaat sektöründe hizmet veren firmalar bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu projeler ile birlikte inşaat işinde uzmanlaşmış çok sayıda usta yetişmesine vesile olmuştur.
Durum böyle iken yaptığı işin hakkını veren ustaları bulmakta zor değil.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Ülkemizde tamamladığı projeler ile deneyim ve güven kazanan firmalar yurtdışında yapımına başlanacak olan otoyol, köprü, tünel ve toplu konut ihalelerini alarak yurtdışında inşaat işinde her zaman iyi projelere imza atmıştır.

Özellikle Arap ülkelerinden Libya başta olmak üzere , Suudi Arabistan, Mısır, Katar ve Tunus gibi ülkelerde Türk yatırımcılar ne olursa olsun bu bölgelerdeki yatırımlarına devam ediyor. Bu ülkelerde istenen niteliklerde usta bulamayan firmalar bu iş
ten anlayan özveri ile çalışabilecek usta kadroları için kendi vatandaşlarını çalıştırmayı tercih ediyor.

Türkiyeden usta götüren şirketler usta olarak yurtdışına götürdüğü çalışanlara yemek ve ev kirası gibi masraflarıda karşılıyor. Firmalar çalıştırdığı personellerin tüm masraflarını karşıladiktan sonra ortalama 3 bin dolar civarında ücret ödüyor.

1 yorum:

  1. mrb konyadan yazıyorum 30 yıllık agır vasıta tır şöförüyüm yurt dışı inşaat firmalarında çalışmak istiyorum artı iş makinası ve mekanik işlerdende anlarım NOT İLETİŞİM TELEFONLARIM 05312195987+ 05455351961 saygılarımla cevabınızı bekliyorum

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.