617 Memur Alımında Son Günler 2150 TL Maaş

KPSS En Az 60 Puanla 617 Personel Alımında Son Gün Heyecanı. İçişleri Bakanlığı bünyesine 1545 adet personel alımında bulunacak. Bir süredir devam eden başvurular önümüzdeki gün yani 22 Mayıs 2017'de sona erecek.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

1545 personel alımında KPSS'den 60 puan almış ve önlisans mezunu olan adaylardan 617 adet büro personeli alımı yapılacak.

Milyonlarca adayın başvuruda bulunduğu alım ilanına başvurular tüm hızı ile devam eder iken, artık alım sürecinin sonuna gelindi. Adaylar artık sonuçlara odaklandı. İçişleri Bakanlığı'nın sözleşmeli olarak alım yapacağı büro personellerine dair ayrıntıları daha önce sizlerle paylaşmış, kurumun yayımladığı yazılı açıklamayı erişiminize sunmuştuk.

ALIM SÜRECİNE DAİR BİLGİLER

Alımlar sözlü sınav ile yapılacak olup, ilgili mülakatlar Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya , Trabzon, Diyarbakır, Erzurum illerinde yapılacak. Kuruma eklenen sözleşmeli personele Brüt 2 Bin 158 TL ücret verilecek. 617 adet büro personeli alımına önlisans mezunu
adaylar katılabilecek. Adaylar KPSSP93 puan türlerinden en az 60 ve üzerinde KPSS puanı almış olmak kaydıyla değerlendirme KPSS puan türü esas alınarak yapılacak. Bunun yanında adaylardan istenen farklı şartlar da bulunuyor. mesela adayların 35 yaşını doldurmamış olması şart.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?
BAŞVURULAR 22 Mayıs 2017 mesai sonuna dek  “T.C. İçişleri Bakanlığı 2017 Yılı Sözleşmeli 4/B Büro Personeli – Lisans (4 yıllık) Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formu” ya da “T.C. İçişleri Bakanlığı 2017 Yılı Sözleşmeli 4/B Büro Personeli – Önlisans (2 yıllık) Giriş (Sözlü) Sınavı İş Talep Formu” doldurularak gerçekleşecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.