650 Kişilik Depocu Aranıyor

Özel sektörde faaliyetlerini sürdüren firmalar açık pozisyonlar için internet sayfaları ve İŞKUR aracılığı ile bünyesine personel alımı yapmaktadır.
 Türkiye genelinde çok sayıda firma İŞKUR üzerinden ilanlarını yayınlayarak personel ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. En az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolar için personel alımı yapan firmalar aşağıdaki gibidir.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden firmaların hazırladığı ilanları yayınlayarak ihtiyaç duyulan sektörlerde personel alımlarına aracılık etmektedir. Yayında olan ilanları
listelediğimiz de Ambar ve Depo Görevlisi pozisyonunda çalıştırılmak üzere 657 adet personel alımı yapılacaktır.

Depo Görevlisi Alımı

Ambar ve depo görevlisi olarak çalışmak isteyenler için yayınlanan bir iş ilanını örnek olması için paylaşıyoruz. Ambarlı limanında gümrük depolama firmasında çalışacak ambar işçisi  lınacaktır. Depomuza gelen yüklerin istiflenmesi taşınması araçlara yüklenmesi işini yapacak. Gümrüklü depolama olduğumuzdan dolayı sabıka sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir.

Yayında olan ilanlara başvuru yapmak için adayların adli sicil kayıtlarının temiz olması tüm ilanlarda özellikle belirtilmiştir. Sizde bu sektörde iş arıyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yayında olan tüm ilanları inceleyerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11200

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.