Aksa Lise Mezunu Elemanlar Alacak

 Ülkemizde jeneratör üretimi ve enerji santralleri kurulumu ve işletmesi ile ilgilenen sektöründe lider kurumlardan olan Kazancı Holding, sektördeki çalışmalarını 1984'den beri yürütmektedir. Kazancı Holding enejji sektörünün yanında doğal gaz, turizm ve tarım gibi diğer sektörlere de yatırım yapmaya başlamıştır.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Kazancı Holding'in en önde gelen şirketlerinin başında Aksa jeneratör gelmektedir. Türkiye pazarında sektöründe lider konumda bulunan Aksa Jeneratör bir Kazancı Holding şirketidir. Sadece ülkemizde değil yurt dışında 10 ofisinde de faaliyetlerini yürütmektedir.

Aksa Jeneratör dünyanın sayılı jeneratör üreticileri arasındadır. İngiltere dahil olmak üzere 3 adet üretim tesisiyle pazarının lider firmalarındandır. Aksa
Jeneratörün yurt dışı ofisleri Cezayir, Çin, Dubai, Irak, İngiltere, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Nijerya ve Singapur'da bulunmaktadır.

Kazancı Holding aynı zamanda Aksa Enerji Üretim A.Ş.'yi de bünyesinde barındırır. Bu şirket ise elektrik ve ısı satrallerinin kurulması işletilmesi ve enerji dağıtımı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Kazancı Holding turizm alanında ise Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Mirada Del Mar Otelini alarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kazancı Holding yukarıda saydığımız şirketlerine personel alımı yapmaktadır. Enerji alanında çalışma yürütebilecek vasıflı vasıfsız personele ihtiyaç duymaktadır. Enerji alanında mühendislere ve uzmanlara ihtiyaç duyan şirket, tarım alanında ise tarım işçilerine ihtiyaç duymaktadır.

Kazancı Holding tarım faaliyetlerini yürütmek için Samsun ve Tekirdağ illerine yatırım yapmıştır. Samsun'da Gelemen Tarım İşletmesini ve Tekirdağ'da İnanlı Tarım İşletmesini kiralayarak bu alanda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kazancı Holding bünyesinde ve şirketlerinde çalışmaya başlamak için iş ilanlarını kariyer sitelerinden takip edebilirsiniz. Bunun yanında Kazancı Holding iş başvurusu yapmak için http://www.kazanciholding.com.tr/tr/InsanKaynaklari.aspx adresi üzerinden iş başvuru formunu doldurarak da başvuruda bulunmanız mümkün.

Kazancı Holding personel alımını Türkiye geneli olarak neredeyse tüm illere yapmaktadır. Meslek posizyonları olarak da depo görevlisinden, teknisyenlere, uzmanlardan, mühhendislere, müdürlerden, şeflere bir çok pozisyon içim iş imkanı bulunmaktadır. Kariyer siteleri üzerinden başvuruda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.