Algida Personel Alımları İş Başvurusu

 Algida insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Algida iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Geçici Üretim Elemanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Günümüzde kişilerin kendilerine uygun iş bulması kadar iş yerlerinin de doğru personel seçimindeki başarıları büyük önem taşır. Algida Personel Alımı süreçlerini
sıkı takip ederek hem çalışanının mutluluğunu hem de iş verimliliğini maksimum seviyeye çıkartmayı hedefler.

Algida İş İlanları ile personel ihtiyacını çeşitli kaynaklar aracılığı ile iş arayanlara duyurur. Daha sonra yapılan başvurular arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda hazırlanan ön liste ilgili bölüm yöneticileri ile paylaşılır. İK ve ilgili birim yöneticileri tarafından belirlenen final adayları personel alımı öncesi yüz yüze görüşmeye davet edilir. İş ilanları pek çok farklı ve çeşitli personelin CV sinin şirketin iş başvurusu havuzuna girmesini sağlar. Gerekli referans araştırması, yabancı dil testleri ve güvenlik sorgulaması neticesinde adaya bir teklif verilir.

Kurumsal firmalar bu süreci aracı şirketler vasıtası ile de yürütebilir. İşçi alımı yapıldıktan sonra adaptasyon sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için şirket oryantasyonu ve teknik bilgilendirme aşamaları başlar. Şirket oryantasyonu ile daha çok kurum kimliği hakkında bilgiler verilirken, teknik oryantasyon ile iş arkadaşlarının bire bir görüşmeleri ve tanışmaları sağlanır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.