EVİ OLMAYAN KALMASIN 60 AY "0" FAİZ

Aselsan İş Başvurusu İş İlanları

Türkiye’nin en büyük ve en önemli kuruluşlarından birisi olan Aselsan, gerçek anlamda milli projeler üretmekte ve ülkemize destek olmaktadır. Ürettiği elektronik cihazlar ve yazılımlar ile milli güvenliğimizi tehdit edecek unsurlara karşı mücadele eden Aselsan, sürekli yeni personel almayada devam etmektedir.

Geleceğe yön veren, yaratıcı, etik değerlere bağlı, bağımsız düşünme becerileri gelişmiş, takım oyuncusu niteliklerine sahip, hızla değişen teknolojiyi takip ederek kendisi de bu değişimin öncüsü olabilecek, sürekli gelişme ve öğrenme çabası içerisindeki adayları ASELSAN’a kazandırma amacıyla hareket ediyor.

Staj ve Aday Mühendislik ASELSAN ailesinin parçası olma konusunda öğrencilere en iyi fikri veren uygulamalarından biridir. Her yıl yaklaşık 700 üniversite öğrencisi derslerde öğrenilen teorik bilgilerin uygulamalarını yerinde görme ve profesyonellerin bu
bilgileri hayata geçirmesine tanık olma şansını ASELSAN’da staj yaparak bulmaktadır.

DÜŞÜK TAKSİTLER İLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ


Aday Mühendislik sürecinde ise akademik başarısı yüksek, Mühendislik son sınıf öğrencilerinin ASELSAN’da yarı zamanlı çalışarak iş yaşamı, mühendislik alanları ve gerçek zamanlı büyük projelerin ​nasıl yürüdüğünü görme fırsatını yakaladıkları bir uygulamadır.

Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde her yıl Meslek Liseleri’nin 12. sınıf öğrencilerine mesleki ve teknik beceri eğitimi olanağı sunulmaktadır.

Sizde Aselsan’ın bir parçası olmak istiyorsanız alttaki link adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. (link adresini kopyalayıp url’nize yapıştırın)

https://apps.aselsan.com.tr/gym/KGiris.aspx?gm=ISBASVURU

ASELSAN’a başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç konu aşağıda paylaşılmıştır.
ASELSAN İş Başvuru Formu’nu doldurmak için önce bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için Kayıt Uygulama Ekranı’ndan “Yeni Kayıt”, “Kayıt Güncelle”,  “Şifremi Unuttum” ve “Şifre Değiştirme” işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Kayıt işlemleri için aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç duyacaksınız. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylarımız e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.
Kaydınızı oluşturup doğru şifre ve doğrulama kodunu girdiğiniz zaman iş başvuru sistemi ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekrandan mezuniyet durumunuza göre başvuru tercihinizi işaretleyerek ilgili soruları cevapladıktan sonra ASELSAN yönergelerine uygun bir aday iseniz iş başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Formu doldururken “Başvuruyu Kaydet” tuşuna bastığınızda bilgileriniz doldurduğunuz kadarıyla kaydedilir ancak ASELSAN’a gönderilmez; başvurunuzu tamamladığınızda “Başvuruyu ASELSAN’a Gönder” tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.