Aselsan Yeni İş ilanları İş Başvurusu

 Aselsan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aselsan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Stajyer, Mühendis

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Ülkemizde önemli projelere imza atarak kendini sürekli olarak geliştiren Aselsan, düzenli olarak mühendis ağırlıklı çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Aselsan personel alımı ilanlarını inceleyerek kendinize uygun olan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Aselsan personel alımı kendi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Öncellikle Aselsan iş ilanları görüntülemek ve başvuruda buluna bilmek için Aselsan iş başvurusu uygulamasına kayıt olmalısınız. Kayıt işlemleri bittikten sonra iş başvurusu yapabilirsiniz. Kayıt
işlemleri sırasında sizlerde vatandaşlık numaranız ve diğer bilgileriniz istenmektedir. Kendi giriş şifrenizi belirleyerek sisteme katılabilirsiniz.

Aselsan iş ilanları ile bir çok personel almaktadır. Çeşitli pozisyonlar içinse farklı şartlar isteyebilmektedir. Genel olarak iş ilanları şartlarında üniversite mezunu olmak şart koşulmaktadır. İşçi alımı yapılacak olan pozisyon ile ilgili en az dört yıllık üniversitelerin bitirilmiş olması istenmektedir.

İş başvuruları sonrasında Aselsan, adaylara çeşitli mülakatlar yapmaktadır. Yapılan mülakatlar bire bir yapılır. Aselsan personel alımı mülakatları sonrasında uygun görülen adaylar Aselsan’da çalışmaya hak kazanmaktadır. Ayrıca işe giriş sonrasında düzenli olarak eğitim gören personeller sürekli olarak kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadır.

ASELSAN’a başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç konu aşağıda paylaşılmıştır.

ASELSAN İş Başvuru Formu’nu doldurmak için önce bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için Kayıt Uygulama Ekranı’ndan “Yeni Kayıt”, “Kayıt Güncelle”, “Şifremi Unuttum” ve “Şifre Değiştirme” işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kayıt işlemleri için aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç duyacaksınız. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylarımız e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.

Kaydınızı oluşturup doğru şifre ve doğrulama kodunu girdiğiniz zaman iş başvuru sistemi ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekrandan mezuniyet durumunuza göre başvuru tercihinizi işaretleyerek ilgili soruları cevapladıktan sonra ASELSAN yönergelerine uygun bir aday iseniz iş başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Formu doldururken “Başvuruyu Kaydet” tuşuna bastığınızda bilgileriniz doldurduğunuz kadarıyla kaydedilir ancak ASELSAN’a gönderilmez; başvurunuzu tamamladığınızda “Başvuruyu ASELSAN’a Gönder” tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır.

İstediğiniz takdirde başvurularınıza PDF, Word, JPEG formatında sizleri daha yakından tanımamızı sağlayacak dosyalar (Örneğin; fotoğraf, özgeçmiş, diploma, eğitim sertifikaları, niyet mektubu, terhis belgesi, not dökümü vb.)ekleyebilirsiniz.

Staj ve Aday Mühendislik ASELSAN ailesinin parçası olma konusunda öğrencilere en iyi fikri veren uygulamalarımızdır. Her yıl yaklaşık 700 üniversite öğrencisi derslerde öğrenilen teorik bilgilerin uygulamalarını yerinde görme ve profesyonellerin bu bilgileri hayata geçirmesine tanık olma şansını ASELSAN’da staj yaparak bulmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.