AvivaSa İş İlanlarına Hemen Başvuru Yap

Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından online kariyer sitelerinde yayımlanan ilan duyuruları dahilinde kurumun birçok bölümüne personel alınıyor. Başvurular tüm hızı ile devam ediyor.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN


Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ. 17 Nisan 2017'de online kariyer sitelerindeki alım ilanlarında güncelleme gerçekleştirdi. Alım yapılacak olan şehirler; Eskişehir, Ankara, Kayseri, Gaziantep, Adana, Türkiye geneli olarak sıralanıyor. Kurumun açık bulunan pozisyonları şu şekilde sıralanıyor;

Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ.'nin alım yapacağı tüm pozisyonlarda personel adaylarından farklı şart talepleri oluyor. Her pozisyonda adaylardan farklı özellikler, bilgi beceriler ve mezuniyetler isteniyor. Alım ilanlarının içinde birde Tüm Türkiye yani
ülke geneli alım ilanı bulunuyor. Bu ilana başvuru yaptığınız takdirde kurumun her açık pozisyonu için uygun durumda değerlendirilmeye alınacaksınız demektir.

Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ.'nin her pozisyonu için ayrı ayrı detaylı inceleme yapmanız gerekiyor. Her ilanın iş tanımı ve şartları farklılık gösteriyor. Avivasa Emeklilik ve Hayat AŞ. alım ilanlarının tamamını görmek, başvuruda bulunmak için lütfen alttaki linke erişiniz.

https://www.yenibiris.com/avivasa-emeklilik-ve-hayat-is-ilanlari?firma=95672

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.