Bakandan Taşeron İşçi Açıklaması

 Taşeron işçiler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından kadro konusunun gündeme getirilmesini talep ediyorlar. Konu ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bir açıklama yapmıştı.
2 Kişilik Sinema Bileti Oksijen Hesapta
BAŞVURU YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu açıklamasında özet olarak taşeron işçilerin biraz daha sabırlı olmaları gerektiğini ifade etti. Çalışma Bakanı Müezzinoğlu açıklamasında şu ifadelere yer vermişti;

"ÖNEMLİ KONU BAŞLIĞI OLACAK"

"Biz, taşeron veya sözleşmeli veya başka bir isimle çalışan tüm kesimlerin aynı çatı altında değerlendirilmesini arzu ediyoruz. Bir bütüncül yapı oluşturacağız. Çalıştaylarımız devam ediyor. Taşeron kardeşlerimiz bir süre daha sabır göstersinler, bu sene
çözülecek" "Bilindiği gibi referandumdan yeni çıktık. Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki ayların önemli bir konu başlığı bu olacak."

"Bilindiği gibi referandumdan yeni çıktık. Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki ayların önemli bir konu başlığı bu olacak."

TAŞERON İŞÇİLERE KADRO KONUSU ARTIK GÜNDEME GETİRİLMELİDİR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun konu ile ilgili açıklamaları yukarıdaki gibi olmuştu. Ancak taşeron işçiler sabırlarının tükendiğini ve biran önce taşeron işçilere kadro konusunun gündeme getirilmesini talep ediyorlar. Taşeron işçilere kadro konusunda herhangi bir gelişme olduğunda ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.