Başbakanlık Yüksek Maaşlı Memur Alımlarında Son Günler

Başbakanlık Yüksek Maaşlı Personel Alımında Süreç Sona Eriyor! KPSS ŞARTI YOK Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamalar dahilinde kuruma KPSS ŞARTSIZ PERSONELLER ALINACAK.

EV ALACAKLAR BU FIRSAT SİZE HEMEN TIKLAYIN

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı sözleşmeli personel alımı için başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Başvurularını gerçekleştiren adaylar heyecan içinde sonuçları beklemeye başlıyor. Henüz başvuru yapmayan adayların ise önünde 5 gün süre var.

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı bünyesine katılmak isteyen adayların;

YDS ve mezuniyetle (Hukuk Fakültesi , İktisat Fakültesi,  İşletme Fakültesi,  İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ,Siyasal Bilgiler Fakültesi  ve diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Tarih, Antropoloji, İstatistik, Türk Dili ve Edebiyatı, Halkla İlişkiler, İletişim, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Siyaset
Bilimi ve Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, İlahiyat, Din Bilimleri, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği, Pedagoji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinden mezun olmak) ile ilgili şartların tamamına uyması ve dikkatle inceleme yapması gerekiyor.

BAŞVURULAR

9 Mayıs 2017'de başlayan Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı personel alım ilanı başvuruları 26 Mayıs 2017 tarihine kadar sürecek. İlan hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz kurum ile erişime geçebilir, resmi web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.